O nas


Drukarnia internetowa – Drukniemy.pl: wyślij online zamówienie, my je "drukniemy" w dobrej cenie!

 

Szukasz szybkiej i taniej drukarni internetowej, która pozwoli Ci na realizację wszystkich zamówień związanych z poligrafią? Chcesz dobrego produktu przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów? Jeśli tak – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Jesteśmy ekipą wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią  wykonać każde zlecenie.

 

Druk offsetowy – gwarancja jakości

 

Nasz park technologiczny wyposażony jest w cztery maszyny drukujące (m.in. maszynę do druku offsetowego Heidelberg Speed Master 102-4-P). Dodatkowo dysponujemy nowoczesną introligatornią, która pozwala na niskonakładowy druk książek. Doświadczeni operatorzy czuwają nad prawidłowymi procesami szycia, sztancowania, falcowania i klejenia. Kompleksowe podejście sprawia, że nasza drukarnia online działa nie tylko sprawnie, ale także jest nieustannie gotowa na nowe wyzwania oraz doskonale przygotowania do obsługi nawet największych zleceń.

 

Druk cyfrowy – najlepsze wykonanie w atrakcyjnej cenie

 

Za pomocą nowoczesnej maszyny Xerox® Versant® 80 press jesteśmy w stanie drukować na różnych podłożach. Począwszy od papierów w niskich gramaturach, aż po wysokie 350g. Wykonujemy: katalogi ofertowe klejone i szyte, książki, plakaty reklamowe, zaproszenia, pocztówki, teczki reklamowe z nadrukiem, bloczki reklamowe, wizytówki firmowe (składane lub bigowane), spersonalizowane kalendarze firmowe (książkowe, ze zdjęciami, listkowe, trójdzielne), plannery, ulotki reklamowe (tradycyjne i składane), a także wiele, wiele innych prac.

 

Ponadto zapewniamy:

●przygotowanie plików do druku – dopasowanie wymiarów (spadów i marginesów, formatu, systemu kolorów, rozdzielczości),

●naświetlanie płyt CTP,

●wykonywanie proofów cyfrowych,

●druk offsetowy do formatu B1,

●personalizacje druków,

●oprawę miękką i twardą,

●falcowanie, bigowanie, sztancowanie, rycowanie,

●tłoczenie, klejenie, wiercenie,

●listwowanie i oprawę spiralną kalendarzy,

●uszlachetnianie druków (folia błysk, mat, UV i UV wybiórczo, lakier dyspersyjny i offsetowy),

●oprawę zeszytową na automacie.